19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

telefoniczny doradca klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE

Oferujemy:
umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku (zmiany pomiędzy 8:00 a 18:00),
wynagrodzenie podstawowe + premie,
pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
nowoczesne środowisko pracy tuż przy plaży,
dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, dofinansowania obiadów i wiele innych,
pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
zaplanowaną ścieżkę kariery: szansę na rozwój w ramach Biura Likwidacji Szkód w kierunku stanowisk trenera, mentora, kierownika działu, specjalisty ds. likwidacji szkód oraz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych do innych biur firmy.

Możesz mieć pewność, że docenimy Twoje zaangażowanie!

Wymagania:
mile widziane wykształcenie wyższe lub studia zaoczne w trakcie,
komunikatywność,
motywacja do budowania pozytywnych relacji i skutecznego rozwiązywania spraw klientów,
umiejętność wnikliwej analizy danych i dokładność,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
Obowiązki:

odbieranie połączeń przychodzących,
telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji,
utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
brak sprzedaży i przedstawiania ofert.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres: gdańsk@wyghr.pl , w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: P/GIZ/04

Do CV należy dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:68047
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-06-19