18 kwietnia 2024, Czwartek

Tłumacz j. rumuńskiego do pracy OD ZARAZ! Wysokie wynagrodzenie!

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów,
redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński,
wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe.

Wymagania

biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie,
mile widziane wykształcenie kierunkowe,
mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy.

Oferujemy

stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałego rozwoju.

Informacje dodatkowe

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? Wejdź na stronę www.walterfachkraft.pl lub śledź nasz profil na facebooku: facebook.com/walterfachkraft. A jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to śmiało dzwoń pod numery tel.: + 48 713666081, + 48 713666455.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID Oferty:63108
Pracodawca: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-12