20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Traktorzysta DANIA

Ogłoszenie nieaktualne

Jutlandia

Rozpoczęcie pracy: połowa kwietnia
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 1

Oczekujemy:

-prawo jazdy kat. B,
- kilkuletnie doświadczenie w obsłudze ciągnika i maszyn rolniczych,
-doświadczenie w pracy na systemie GPS prowadzącym traktor mile widziana,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- własny samochód (dojazdy do pracy),
-chęć podjęcia pracy na stałe.

Opis projektu:
Praca na stanowisku traktorzysta jest ofertą na stałe.
Praca 10 miesięcy w roku. Możliwość brania urlopów 1-2 tygodniowych.
Trzeba być przygotowanym na dodatkowe godziny zwłaszcza w okresie letnim.
Zgodnie z Duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.
Średnie zarobki netto w pierwszym miesiącu po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 7400 PLN + 600 PLN wakacyjne ( obliczenia przy 50 godz. tygodniowo)
Średnie zarobki przy stawce 120 DKK (8800 PLN + 700 PLN)
Średnie zarobki przy stawce 130 DKK (9500 PLN + 800 PLN)
Wysokość wypłaty jest uwarunkowa​na​ ilością godzin. W ofercie znajdziesz kalkulator wypłaty.​ Oferta jest skierowana do mężczyzn z doświadczeniem w pracy na takim lub podobnym stanowisku oraz z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Oferta nie jest ofertą sezonową, to jest praca na stałe z możliwością urlopów.
Jeśli nie masz samochodu, jest możliwość odpłatnego wynajęcia samochodu.
Miejsce pracy znajduje się w południowej Jutlandii (ok. 800 km od Poznania, dojazd lądowy).

Zakwaterowanie organizujemy w odległości do 10 km od pracy

Wymagania

Zakres obowiązków:

-praca na systemie GPS prowadzącym traktor,
- obsługa maszyn rolniczych (sypanie nawozów, robienie oprysków,odchwaszczanie maszynowe, wykopywanie sadzonek, robienie rajek, zwijanie siatek, siewy, transport sadzonek z pola na bazę, wypalanie gazowe gleby, rozwijanie folii, przestawianie systemów pomp nawadniających)
-konserwacja maszyn
-opryski ręczne
-naprawa i instalowanie ręczne systemów nawadniających
-instalowanie ręczne siatek ochronnych
-podcinanie sadzonek
-inne prace na szkółce leśnej

Oferujemy

Oferujemy:

- stawka godzinowa brutto:
100 DKK (pierwszy miesiąc-okres próbny)
120 DKK po okresie próbnym
możliwość podwyżki do 130 DKK po przepracowaniu 6 miesięcy
- dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny,
-45-65 godzin tygodniowo,
- praca na stałe (10 miesięcy w roku),
- możliwość zdobycia doświadczenia i długoletniej współpracy,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora,
- chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,

Informacje dodatkowe

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

ID Oferty:85497
Pracodawca: BPS
Miejsce pracy:Jutlandia, Dania
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2019-06-21