23 października 2020, Piątek
Na portalu znajduje się 60117 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Ustawiacz – programista frezarki CNC (Wielka Brytania)

Ogłoszenie nieaktualne

Nottingham

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz – programista frezarki CNC (Wielka Brytania)

Numer ref. CNC/UK/04.18
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Zadania:
• Ustawianie frezarek CNC – 3, 4 oraz 5 osiowe
• Praca na maszynach DMG oraz MAZAK
• Programowanie w trybie offline
• Produkcja komponentów dla przemysłu lotniczego

Wymagania

• Doświadczenie na adekwatnym stanowisku z maszynami 3 i 5 osiowymi
• Znajomość programów Fanuc / Heidenhein / Siemens
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• Umiejętność programowania – preferowane

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Umowa na czas nieokreślony
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego CNC/UK/04.18 na adres:
justyna.rybacka@adecco.com
Oferta dotyczy pracy za granicą.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

ID Oferty:77689
Pracodawca: Adecco Poland
Miejsce pracy:Nottingham, Wielka Brytania
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-05-28

Share | Dodaj do teczki