25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Wizażystka/Wizażystka marki

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Nr Ref: WIZM/WRO/43/2018
Miejsce Pracy: Wrocław

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta, jednej z najbardziej prestiżowych firm kosmetycznych, gwaranta najlepszej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów, poszukujemy pracownika na stanowisko Wizażystki/Wizażysty marki.

Obowiązki:
Praca z luksusowymi kosmetykami,
Budowanie wizerunku marki poprzez profesjonalną obsługę klienta: dobór właściwych kosmetyków, prezentację produktów zgodnie z filozofią i standardami marki,
Profesjonalne doradztwo w zakresie makijażu,
Profesjonalna obsługa klientów,
Budowanie długofalowych relacji z klientami,
Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę stoiska,
Wykonywanie makijażu.

Wymagania

Wymagania:
Doswiadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientem – wymóg konieczny
Zainteresowania związane z wizażem/makijażem, najnowszymi trendami, światem beauty i fashion,
Wykształcenie kierunkowe – mile widziane,
Doświadczenie związane z wizażem, wykonywaniem makijażu, stylizacją,
Naturalny wygląd,
Umiejętność rozmowy z klientem i badania jego potrzeb,
Umiejętność wypracowywania kompromisów i pracy w zespole,
Kreatywność, pozytywne nastawienie, energiczność,
Świadomość i dojrzałość biznesowa,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Dodatkowo:
Doświadczenie poparte portfolio
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
Pracę w energicznym i pełnym pasji środowisku,
Szkolenia wdrażające, szkolenia z osobami, będącymi autorytetami w dziedzinie makijażu, zakończone certyfikatami,
Możliwość pracy w dużych projektach dla znanych, światowych marek,
Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na produkty

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: WIZM/WRO/43/2018.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:75940
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-04-14