29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Wykładanie towaru – ZARÓB PRZED ŚWIĘTAMI - TYGODNIÓWKI

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Prace dorywcze / Wykładanie towaru – TYGODNIÓWKI - Bydgoszcz

ZADANIA:
- wykładanie towaru na półki sklepowe
- skanowanie asortymentu sklepu do systemu

Wymagania

KSIĄŻECZKA SANEPIDU WRAZ Z ORZECZENIEM DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- wynagrodzenie wypłacane co tydzień
- pracę w różnych dniach i godzinach – w zależności od dyspozycyjności
- premie dla osób dyspozycyjnych

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres m.ostiak@fallwork.pl lub kontakt telefoniczny 883-088-633.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231

Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".

*oferta pracy tymczasowej

ID Oferty:76745
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-04-12