24 kwietnia 2024, Środa

Zastępstwo na 5 tyg. do samotnej pani w Bad Camberg od 12.10

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Podopieczna ma 87 lat (154 cm wzrostu, 56 kg). Cierpi na demencje i inkontynencję. Pani porusza się w miarę samodzielnie, ale do dyspozycji ma wózek inwalidzki oraz balkonik. Seniorka ma problemy z sercem i nadciśnieniem. Choruje na czerniaka.

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie.
Opieka: ewentualna pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu oraz ubieraniu, zmiana pieluchomajtek, towarzyszenie podopiecznej na spacerach, w wyjściach do kościoła, na ogród lub do lekarza.
Praca w nocy występuje sporadycznie. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.

Podopieczna mieszka sama w domku z ogrodem.
Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem. W domu jest dostęp do Internetu.
Czas wolny to min. 2-3 godzin dziennie oraz dodatkowo do uzgodnienia z rodziną.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 11.10 na 5 tygodni.

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID Oferty:71809
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Warszawa, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-10-31