21 września 2021, Wtorek
Na portalu znajduje się 60094 ogłoszeń

Jak dostać pracę w Impel?

Poszukiwanie pracy nigdy nie należy do najbardziej przyjemnych zajęć w naszym życiu. Niemal zawsze wiąże się ze stresem, elementem niepewności oraz koniecznością wygospodarowania czasu. Mając to na uwadze zaprojektowaliśmy nasz system rekrutacyjny tak, aby był prosty dla kandydatów. Poznajcie sposoby rekrutacji do Grupy Impel.


Bieżące oferty pracy zawsze znajdziecie na stronie www.impel.pl w zakładce Kariera. Za pomocą dostępnej wyszukiwarki można znaleźć konkretne stanowisko lub oferty dostępne w poszczególnych regionach Polski. Nasze oferty są też umieszczane na stronie www.stacjarekrutacja.pl i w popularnych serwisach poświęconych pracy, takich jak www.pracuj.pl. Dodatkowo jesteśmy obecni na wybranych targach pracy czy targach studenckich.


Nawet jeśli w danym momencie nie znajdziesz oferty dla siebie – swoje CV można zostawić poprzez system e-rekruter (http://bit.ly/1pxxCDH). Dzięki temu będzie brane pod uwagę w pierwszej rekrutacji na interesujące Ciebie stanowisko. To duża oszczędność czasu – nie musisz śledzić nowych ofert, odświeżać strony. Po zgłoszeniu bierzesz udział w rekrutacjach automatycznie. Nowe rekrutacje otwieramy niemal codziennie.


E-rekruter


Zarówno aplikacje na bieżące oferty pracy, jak i aplikacje do bazy kandydatów odbywają się przez system E-rekruter (http://bit.ly/1pxxCDH). To proste i intuicyjne narzędzie, obowiązujące w całej Grupie Impel. W zależności od oferty zawiera od kilku do kilkunastu pól do wypełnienia – cały proces nie powinien jednak zająć więcej niż pięć minut. Przed rozpoczęciem rekrutacji prosimy o przygotowanie pliku z CV – jego wgranie może być konieczne w trakcie procesu.


Dalsze etapy


Kandydaci, których zgłoszenie w danym procesie rekrutacyjnym spełni nasze kryteria, w kolejnym etapie odbędą rozmowę z przedstawicielem Grupy Impel. Jej forma, miejsce, czas trwania zależy od wymagań/stanowiska. Jako Grupa Impel dbamy, aby zapewnić naszym kandydatom komfort takich rozmów – stres nie jest bowiem niczyim sprzymierzeńcem.


Podejdź do niej swobodnie, ale profesjonalnie. Przygotowanie się (przestudiowanie oferty, przypomnienie sobie swoich doświadczeń/osiągnięć) na pewno zadziała na plus.


Masz pytania?


Jeśli masz pytania, uwagi, wątpliwości do któregokolwiek z etapów rekrutacji – podziel się nimi. Chętnie wysłuchamy, doradzimy, wesprzemy. Odwiedź www.blogimpel.pl


Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj
Nie masz konta? Zarejestruj się

Extra Oferta


Twoja oferta w tym miejscu?

Chcesz aby Twoja oferta pracy wyświetlała się w tym miejscu za jedyne 20 złotych netto? To bardzo proste. Wypromuj swoją ofertę pracy.

Wyróżnij się »

Sonda


Czy warto rozmawiać w pracy o sprawach prywatnych