21 maja 2024, Wtorek
Na portalu znajduje się 60089 ogłoszeń

O Nas

 

Portal pracy Praca4U.pl to jedna z pierwszych platform pracy która tworzy nowy nurt w Polskim internecie wśród darmowych portali pracy. Koncepcja naszego portalu od początku opierała się na świadczeniu najwyższej jakości usług wraz z możliwością bezpłatnego dodawania ofert pracy. Ktoś może zapytać, jak to możliwe, zazwyczaj jest tak że jeśli za coś się nie płaci lub uiszcza niskie opłaty to najczęściej produkt czy też usługa którą otrzymujemy jest niskiej jakości. Otóż w naszym przypadku stawiamy na wyróżnienia ogłoszeń pracy i z tego też tytułu utrzymujemy nasz portal. Dzięki temu możemy zaspokoić Państwa potrzeby co do intensywności promocji ogłoszeń pracy i zapewnić naszej działalności środki dla rozwoju portalu.


Praca4U.pl od dłuższego czasu tworzy swoją markę w internecie wśród porali pracy. Dlaczego jednak warto wybrać nas?

- popularność

Nasz portal odwiedzany jest codziennie przez tysiące osób poszukujących pracy jak i pracodawców zainteresowanych umieszczaniem ofert pracy. Współpracujemy z największymi wyszukiwarkami pracy takimi jak: jobrapido.pl, jobleer.pl, careerjet.pl
Dzięki temu Twoje oferty pojawią się również na stronach internetowych naszych partnerów, zwiększy to ostatecznie liczbę nadsyłanych aplikacji.

- profesjonalizm

Wszystkie nasze działania w zakresie promocji Ciebie jako pracodawcy i Twoich ofert pracy mają na celu świadczenie jak najwyższej jakości usług. Poprawność funkcjonowania katalogu i stała opieka techniczna sprawia, że koncentrujemy się na jak najlepszej obsłudze naszych klientów. 

- funkcjonalność systemu

Portal Praca4U reprezentuje najwyższą jakość i funkcjonalność. Specjalnie zaprojektowany panel pracodawcy i kandydata w prosty sposób pozwala na zarządzanie swoim ofertami pracy.

- doświadczenie

Długoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi a przede wszystkim  wiedza na temat możliwości promocji w Internecie pozwala nam kompleksowo obsługiwać Twoją firmę w zakresie reklamy i promocji ofert pracy.

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj
Nie masz konta? Zarejestruj się

Extra Oferta


Twoja oferta w tym miejscu?

Chcesz aby Twoja oferta pracy wyświetlała się w tym miejscu za jedyne 20 złotych netto? To bardzo proste. Wypromuj swoją ofertę pracy.

Wyróżnij się »

Sonda


Czy warto rozmawiać w pracy o sprawach prywatnych