21 maja 2024, Wtorek
Na portalu znajduje się 60089 ogłoszeń

Media

MANKO – to przede wszystkim głos studenta, który ma prawo swobodnie się wypowiedzieć, ocenić, a także skrytykować, wpływając w ten sposób na losy uczelni, jak i własne. Poza tym na naszych łamach staramy się promować demokracje, świadome, aktywne i odpowiedzialne postawy społeczne oraz aktywność samorządową.
http://www.manko.pl/
MediaNews
mediaNews.com.pl to jeden z największych i najstarszych polskich portali medialnych - informacyjnych poświęcony telewizji cyfrowej, prasie, radiu, reklamie, telewizji, internetowi, public relations oraz wszystkim aktualnym sprawom związanych z polskimi mediami. Wszystkie informacje aktualizowane są kilkanaście razy dziennie, dzięki temu mają do dyspozycji Państwo wiadomości sprawdzone i na bieżąco przez cały czas. Portal mediaNews istnieje od 1999 roku.
http://www.medianews.com.pl

Organizacje

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to jedyna w Polsce uczelnia niepubliczna założona przez niezależną organizację samorządu gospodarczego. Kształci studentów z całej Polski, korzystając z tradycji i doświadczeń Założyciela – Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług. Kadrę dydaktyczną stanowią najlepsi wykładowcy oraz wybitni praktycy życia gospodarczego. Oferujemy trzyletnie studia pierwszego stopnia stacjonarne i niestacjonarne oraz studia podyplomowe.
http://www.wshiu.poznan.pl/
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jest prężnie działającym stowarzyszeniem z wieloletnim doświadczeniem. Jako organizacja studencka nieustannie dbamy o rozwój swojego potencjału, którego najważniejszym elementem są ludzie. Naszym głównym celem jest podnoszenie atrakcyjności studiów, tworzenie możliwości swobodnego działania i zdobywania doświadczeń. Wśród realizowanych przez nas projektów można wymienić szkolenia lidersko-menadżerskie „Lead-In", „Manage-In", uroczyste bale - „Bal V Roku" i „Bal Licencjata", różnego rodzaju turnieje i konkursy, jak „Szacharada" czy „Kliszożercy", „Juwenalia", obóz integracyjny dla studentów pierwszego roku - „Obóz Beana", a także wiele innych. Swoją działalnością już od wielu lat urozmaicamy kulturalne, jak i naukowe życie naszej uczelni, w murach której kształci się ponad 20 000 studentów.
http://www.nzsuek.pl/
Biuro Karier Studenckich Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu nieodpłatnie świadczy pomoc studentom i absolwentom uczelni przy wyborze drogi zawodowej, prowadzi poradnictwo zawodowe, gromadzi oferty pracy oraz informacje o pracodawcach i sytuacji na rynku pracy.
http://www.wszib.poznan.pl
WSB jest pierwszą w Polsce uczelnią, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi szeroko rozumiana problematyka bezpieczeństwa człowieka. Proponujemy studia z zakresu Bezpieczeństwa Narodowego, Pedagogiki, Zarządzania i Historii, a także bogatą ofertę studiów podyplomowych.
http://wsb.net.pl/
Zapraszamy do studiowania w szkole z przyszłością. Już dziś nasi studenci mogą korzystać z praktyk i doświadczeń akademickich partnerów w całej Europie. Z dnia na dzień oferta ta staje się coraz bogatsza, gdyż idea wspólnego kontynentu obliguje nas do nieustannego nawiązywania kontaktów naukowych poza granicami kraju.
http://www.wszia.cku.szkola.pl/
Biuro Karier zostało powołane do życia w 2002 r. z inicjatywy Samorządu Studentów. Jego misją jest pomoc studentom i absolwentom w znalezieniu zatrudnienia odpowiadającego ich doświadczeniu i aspiracjom na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy. Do głównych zadań należy gromadzenie informacji o rynku, organizacja szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje oraz udostępnianie bieżących danych pracodawców, informacji o stażach, praktykach i wolontariatach. W BWRZS można dowiedzieć się o procedurach rekrutacyjnych, studiach w Polsce i za granicą, kursach czy targach pracy. Biuro prowadzi również bazę ofert z propozycjami pracy stałej i czasowej, praktyk i staży. Studenci i absolwenci mogą w każdej chwili samodzielnie skorzystać ze zgromadzonych tu informacji.
http://www.wshifm.edu.pl/
Biuro Karier Collegium Balticum aktywnie uczestniczy w budowaniu kariery zawodowej poprzez dostarczanie informacji o rynku pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zbiera, klasyfikuje i udostępnia oferty pracy oraz informacje o stażach i praktykach zawodowych. Prowadzi bazę danych studentów i absolwentów Uczelni zainteresowanych znalezieniem pracy. Pomaga pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na wolne miejsca pracy oraz staże zawodowe. Współpracuje z instytucjami administracji państwowej i samorządowej oraz organizacjami pozarządowymi.
http://www.cb.szczecin.pl/

Internet

Adzuna
Adzuna to wyszukiwarka internetowa, która zbiera setki tysięcy ofert pracy z różnych stron www i udostępnia je w jednym miejscu.
http://www.adzuna.pl/
jobooble
Jobooble.pl to pierwsza wyszukiwarka ofert w pełni skoncentrowana na potrzebach jej użytkowników, którzy poza chęcią znalezienia pracy będą mogli na co dzień obserwować zmiany zachodzące na rynku oraz uzyskać informację o zapotrzebowaniu na konkretne stanowiska. Jobooble.pl to także przyjazne narzędzie dla pracodawcy, który ze swoją ofertą pragnie dotrzeć do tysięcy użytkowników portalu, których wciąż rosnąca liczba świadczy o pozytywnym przyjęciu projektu.
http://www.jobooble.pl/
Praca w Polsce
Znajdź pracę szybko i skutecznie! Renego to serwis agregujący oferty pracy z wielu portali, dzięki czemu oszczędzacie Państwo czas i nerwy. Portal praca.renego.pl to prostota, funkcjonalność i skuteczność!
http://praca.renego.pl/
Praca.szokeo.pl
Praca.szokeo.pl to wszystkie pojawiające się w Internecie oferty pracy w jednym miejscu. Portal pozwala na wyszukanie ofert pracy spośród wszystkich ofert pojawiających się w czołowych polskich portalach pracy jednocześnie. Portal ten jest skierowany do wszystkich osób poszukujących pracy, chcących szybko i skutecznie znaleźć nową pracę.
http://praca.szokeo.pl/
koncepcja
Pośrednictwo Pracy Koncepcja. Praca w kraju i za granicą. Opiekunki, Pielęgniarki, Au-Pair, Gosposie.
http://koncepcja.eu/
morethanmarketing
Agencja More than Marketing działająca od 2007 roku koncentruje się na świadczeniu usług z zakresu efektywnej komunikacji. More than Marketing tworzy skuteczne rozwiązania promocyjne i usprawniające komunikację ze wszystkimi uczestnikami procesów biznesowych, realizując działania z zakresu budowania zintegrowanych strategii komunikacyjnych, public relations, marketingu interaktywnego. Pracodawcom zainteresowanym dbaniem o budowanie odpowiedniego wizerunku Agencja dostarcza rozwiązań marketingu rekrutacyjnego i employer branding. Ponadto More than Marketing oferuje unikalny pakiet usługowy dedykowany specjalnie dla firm z branży HR.
http://morethanmarketing.pl/
PracaNL
Praca w Holandii, oferty pracy w jednym miejscu. Bezpłatny serwis ogłoszeniowy PracaNL.pl
http://www.pracanl.pl
Ogłoszenia Katowice
Ogłoszenia w Katowicach - darmowy serwis ogłoszeniowy dla Katowic i woj. śląskiego Katowiczak.pl.
http://www.katowiczak.pl/
Praca we Wrocławiu
Praca we Wrocławiu, mieszkania i inne ogłoszenia na Wroclawiak.pl
http://www.wroclawiak.pl
Praca Warszawa
Warszawski serwis ogłoszeniowy - Warsza.pl - znajdziesz tu oferty pracy, nieruchomości i inne ogłoszenia.
http://www.warsza.pl/
Firmy i Zakłady Mięsne
Portal firmymiesne.pl - koncentruje swoją działalność na profesjonalnym promowaniu firm mięsnych na rynku polskim jak i zagranicznym. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii jaką jest Internet, każda firma która do tej pory była anonimowa może zaistnieć niemal na całym świecie. Poprzez ważne dla każdej firmy działania takie jak marketing, reklama oraz bardzo popularny public relations, które proponuje portal firmymiesne.pl budujecie Państwo silną markę swojej firmy, pozytywny wizerunek oraz promujecie produkty. W dzisiejszej dobie czasu obecność firmy w Internecie w dużym stopniu decyduje o sukcesie Państwa przedsiębiorstwa na rynku. Wierzymy, że nasz portal firmymiesne.pl ułatwi Wam komunikację z potencjalnymi klientami oraz pozwoli wykreować silną i wyróżniającą się na rynku markę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.
http://www.firmymiesne.pl/
spożywka
Pierwszy Polski Serwis Informacyjny z branży dóbr szybkozbywalnych FMCG. Skierowany do wszystkich uczestników branży: producentów, dystrybutorów i detalistów, właścicieli i pracowników. Ułatwia wzajemne kontakty, uzyskiwanie i wymianę informacji, bieżące śledzenie rynku i reagowanie na jego potrzeby.
http://www.spozywka.net
mediacja
Pierwszy polski serwis informacyjny poświęcony idei mediacji. Celem serwisu jest popularyzacja tej formy pozasądowego rozwiązywania sporów w Polsce. Na stronie znajdują się informacje o aktualnych wydarzeniach oraz konferencjach i szkoleniach poświęconych tematyce mediacji oraz problemom sądownictwa polubownego. W serwisie znajdują się również artykuły specjalistyczne, fragmenty programów telewizyjnych, filmy edukacyjne, publikacje prasowe, internetowe, wypowiedzi eksperckie, a także przydatne linki.
http://mediacja.com/
Program Wracaj do Polski kierowany jest do Polaków pracujących za granicą, którzy myślą o powrocie do Polski. Przedstawia on zagadnienia dotyczące rynku pracy i polskiej gospodarki. W praktyczny sposób prezentuje setki aktualnych ofert pracy w Polsce dla specjalistów i kadry zarządzającej oraz dane o wynagrodzeniach oferowanych na różnych stanowiskach w Polsce i najczęściej poszukiwanych specjalistach.
http://www.wracajdopolski.pl/
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy.
http://www.hays.pl/
Oferty pracy, praca - bezpłatne zamieszczanie ofert pracy. Praca stała i tymczasowa. Oferta pracy w kraju i za granica. Praca na wakacje. Zapraszamy!
http://www.ipraca24.pl
Serwis prawo-pracy.pl skoncentrowany jest wokół tematyki prawa pracy. Strona udostępnia artykuły oraz odpowiedzi na zapytania internautów dotyczące m.in. kwestii wynagrodzeń, czasu pracy, odpraw, odpowiedzialności pracownika, urlopu, wypowiedzenia umowy, przepisów BHP, mobbingu. W serwisie również: porady prawne online, aktualności prawne, praktyczne poradniki w formacie PDF oraz największe w Polsce forum z zakresu prawa pracy.
http://prawo-pracy.pl/
Serwis ABCpraca.pl powstał z myślą o osobach, które poszukują pracy lub po raz pierwszy próbują się odnaleźć na rynku pracy. Celem serwisu jest udzielanie pomocy zarówno pracodawcom jak i poszukującym pracy.
http://www.ABCpraca.pl
PartnerHandel.pl: portal promocyjno - handlowy. Serwis prezentuje działy ofert handlowych, ofert pracy dla handlowców, sekcje poświęcone szkoleniom, windykacji. Zawiera obszerny dział artykułów szkoleniowych, a także publikuje informacje prasowe oraz komunikaty promujące produkty, firmy i instytucje. Na bieżąco informuje o ważnych wydarzeniach gospodarczych.
http://www.phandel.pl/
newss.pl: portal informacyjno - promocyjny. Jest źródłem informacji dziennikarskich dla mediów. Zajmuje się publikacją komunikatów prasowych firm i instytucji. Przedstawiciele mediów korzystający z zasobów portalu mają dostęp do unikalnych informacji, których publikacji newss.pl jest poświęcony.
http://newss.pl/
Mazowiecki Serwis Gospodarczy – portal informacji o firmach i instytucjach, ich produktach i usługach. Baza zawiera aktualne informacje o ponad 125 000 mazowieckich firm, umieszczonych w 750 branżach. Zamieszczając prezentację firmy w Serwisie zyskujecie Państwo możliwość: -pozyskania nowych klientów i partnerów handlowych -umocnienia swojej pozycji na rynku -wyróżnienia się na tle konkurencji
http://www.msg.org.pl/
Praca w iKariera.pl - Oferty pracy w jednym miejscu - Praca dla każdego
http://www.ikariera.pl/
Jobleer.pl to wyszukiwarka ofert pracy publikowanych w kilkudziesięciu miejscach polskiego Internetu. Przeszukujemy już 80 serwisów pracy, a liczba ta wciąż rośnie. Wyróżniamy się dokładnością odpowiedzi na poszukiwane słowa kluczowe, dużą częstotliwością dodawania nowych ofert, prostotą obsługi oraz przejrzystością. Na Jobleer znajdziesz z łatwością swoją pierwszą lub nową pracę. Nasze usługi są i pozostaną darmowymi dla poszukujących zatrudnienia.
http://www.jobleer.pl/
Portaldlasekretarek.pl jest pierwszym portalem w Polsce adresowanym do kobiet pracujących w zawodach: recepcjonistka, sekretarka, asystentka.
http://portaldlasekretarek.pl/
careerjet
Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet gromadzi dużą ilość linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictw pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, bez potrzeby zbędnego odwiedzania poszczególnych stron. Użytkownicy zostają przekierowani na strony, z których pochodzą wyszukane oferty. Careerjet wpływa na zwiększenie zainteresowania i ruchu na danych stronach internetowych.
http://www.careerjet.pl
Praca
Praca Tylko Dla Specjalistów IT - www.Informatycy.info - to interaktywna platforma kierowana do osób poszukujących Pracy i pracodawców. Zapraszamy wszystkich specjalistów IT do uczestnictwa w projekcie Internetowa Baza Informatyków. Głównym celem projektu jest zrzeszenie najlepszych specjalistów IT w Polsce. Celem naszych działań jest pomoc w znalezieniu pracy specjalistom IT na trudnym, polskim rynku pracy oraz promocja informatyki w Polsce. Pomagamy również Państwu w znalezieniu kandydatów i zatrudnieniu tych najlepszych. Zapraszam do korzystania z serwisu.
http://www.informatycy.info
Internetowa Giełda Usług www.GetUp.pl to serwis gdzie można znaleźć Zlecenia na pracę lub Wykonawców na różnego rodzaju usługi. GetUp.pl jest serwisem aukcyjnym, gdzie przedmiotem aukcji są zlecenia, które zawierają opis prac do wykonania. Jak tylko pojawi się nowe zlecenie do wszystkich zainteresowanych użytkowników wysyłana jest wiadomość. Jeżeli są oni zainteresowani daną pracę, to składają na nią ofertę. Nie wygrywa automatycznie, ten kto podał najniższą cenę. O wyborze wykonawcy decyduje Klient, który na koniec może ocenić jakość wykonanych prac.
http://www.getup.pl/
Regionalny Folder Informacyjny to ogólnopolska baza reklamowo-marketingowa mająca dostarczyć rzetelnych i aktualnych informacji o działających przedsiębiorstwach dla dwóch, głównych grup odbiorców : użytkownika indywidualnego oraz branży marketingowej.
http://www.naszestrony.pl/
Forum-finansowe.pl to szeroko pojęte finanse. Kredyty, konta bankowe, giełda, fundusze, własny biznes i wiele wiele innych.
http://www.finansowe-forum.pl/
Kowalski Consulting to pośrednictwo pracy specjalizujące się w branżach: stoczniowej, budowlanej, wydobywczej, petrochemicznej i energetycznej. Firma prowadzi popularny serwis pracy: pracawstoczni.pl.
http://www.pracawstoczni.pl
Ecoportal.pl pierwszy Polski portal informacyjno - społeczny, poświęcony głównie tematyce ekologii i ochronie środowiska oraz zagadnieniom gospodarczo - społecznym.
http://ecoportal.com.pl/
Mediator – Czyli portal www.mediatorandrychow.tnb.pl powstał z myślą o uczniach szkół ponad Gimnazjalnych. Grupa uczniów ZS ZDZ Andrychów im. Armii Krajowej. Ich głównym założeniem jest pomoc młodzieży szkolnej w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów rówieśniczych. Już w tym momencie myślą o powiększeniu swojej inicjatywy nawet na cały kraj! Trzymamy kciuki.
http://www.mediatorandrychow.tnb.pl/
Magazyn etransport.pl jest serwisem informacyjnym branży TSL w Polsce, który zawiera przegląd prasy codziennej i branżowej, aktualności prawne, wiadomości z firm. Magazyn oferuje również obszerny serwis pracy, aktywne forum oraz bogaty katalog stron internetowych branży.
http://www.etransport.pl/
Portal 45plus został stworzony z myślą o dojrzałej grupie społeczeństwa, aktywnej zawodowo i dbającej o swoją atrakcyjność zawodową. Przekazujemy wszystkim poszukującym zatrudnienia pełne wsparcie merytoryczne poprzez pokazanie działalności fundacji, stowarzyszeń, pełnej gamy szkoleń i wszelkiego rodzaju doradztwa.
http://www.45plus.com.pl/
Recruiter.pl to platforma wymiany wiedzy i między praktykami biznesu rekrutacyjnego, executive search oraz specjalistami hr. Portal został stworzony przez rekruterów dla rekruterów! Misją portalu recruiter.pl jest przyczynić się do profesjonalizacji branży doradztwa personalnego i integracja środowiska doradztwa personalnego.
http://www.recruiter.pl/
Firmy transportowe
Poland-Transport.eu to tematyczny katalog polskich firm transportowych zajmujacych się przewozami krajowymi jak i transportm międzynarodowym. Poland Transport to również działająca w dziewięciu wersjach językowych wyszukiwarka usług transportowych takich jak: transport chłodniczy, transport morski, spedycja międzynarodowa czy transport ponadgabarytowy. Jeśli szukasz takich usług, odwiedź nas w tej chwili !
http://www.poland-transport.eu/?lang=pl
Handel zagraniczny
Tematyczny katalog polskich eksporterów Poland Export powstał w celu promowania małych, średnich oraz dużych polskich firm i przedsiębiorstw zajmujących się handlem zagranicznym. Serwis składa się z wielojęzycznej wyszukiwarki fraz kluczowych oraz tematycznych branż i kategorii wśród których znajdują się: bielizna i odzież, metale, rolnictwo, artykuły spożywcze i wiele, wiele innych. Zapraszamy !
http://www.poland-export.pl
Forum Pracy
Polskie Forum Pracy to centrum dyskusji o pracy. Jest to forum dla pracowników jak i dla pracodawców. Na forum znajdziesz ogłoszenia typu: szukam pracy, dam pracę, również porady dotyczące prawa pracy. Porozmawiasz z osobami pracującymi w usługach, handlu, sprzedaży i innych sektorach na temat zarobków, problemów i innych kwestiach pracowniczych.
http://www.forumpracy.org/
Opinie o pracodawcach
Portal dla pracownika, to platforma o pracodawcach skierowana do pracowników. Podstawą funkcjonowania portalu jest przede wszystkim ocena pracodawców, wystawianie komentarzy i opinii na ich temat. Na stronie internetowej oprócz wymienionych funkcji można śledzić informacje dotyczące tworzonych rankingów najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie. Poznać można specyfikę najlepiej funkcjonujących i najbardziej prestiżowych firm świata.
http://www.opracodawcach.pl/

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj
Nie masz konta? Zarejestruj się

Extra Oferta


Twoja oferta w tym miejscu?

Chcesz aby Twoja oferta pracy wyświetlała się w tym miejscu za jedyne 20 złotych netto? To bardzo proste. Wypromuj swoją ofertę pracy.

Wyróżnij się »

Sonda


Czy warto rozmawiać w pracy o sprawach prywatnych