27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

asystent redaktora-idealna praca dla studentów

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Hakin9 Media Sp. z o.o. S K od prawie dwudziestu lat wydaje czasopisma związane z branżą IT. Przez ten czas staliśmy się wysokiej klasy specjalistami, cenionymi szczególnie w Stanach Zjednoczonych, dlatego nasze magazyny są anglojęzyczne i przeznaczone na rynek zagraniczny. Fachowcy i entuzjaści są zarówno autorami jak i odbiorcami naszych pism. Obecnie poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu na stanowisko:
asystent redaktora.

Wymagania

poszukujemy przede wszystkim osób dobrze znających j. angielski (min. B2), będących studentami IV,V roku lub mającymi wykształcenie minimum licencjackie. Osób kreatywnych, chcących coś osiągnąć i nie bojących się wyzwań. Zależy nam na osobach potrafiących pracować w grupie jak i samodzielnie, dobrze zorganizowanych.

Oferujemy

- wynagrodzenie wzrastające wraz z wynikami pracy
- umowę cywilno-prawną
- duże możliwości rozwoju i awansu
- atrakcyjne szkolenia
-nieustanny kontakt z j. angielskim
-możliwość dostosowania czasu pracy np. do sesji

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
-wyszukiwanie nowych autorów chętnych do współpracy z naszym Wydawnictwem
-dbanie o dobre relacje z autorami już do nas piszącymi
-współpraca w obrębie różnych działów w Wydawnictwie
-promocja pism
-kontakt z reklamodawcami

ID Oferty:30995
Pracodawca: Hakin9 Media Sp. z o.o. SK
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Media
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:8
Data ważności:2014-02-28