26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie nieaktualne

Radzymin

Holbern jest firmą doradztwa personalnego realizującą ambitne projekty na stanowiska specjalistyczne. Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynkach: polskim, niemieckim, słowackim i norweskim. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich na stanowiska wyższego i średniego szczebla.

Dla Naszego Klienta, światowego lidera na rynku producentów napojów, poszukujemy kompetentnych osób na stanowisko:

Technik ds. utrzymania ruchu (Automatyk)

Miejsce pracy: Radzymin k/ Warszawa

Nr ref.: TUR/2014

Zakres obowiązków:

Nadzór nad zgodnym ze standardami stanem technicznym maszyn i urządzeń w podległej grupie,
Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,
Optymalizacja procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania,
Przeprowadzanie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych w podległej grupie maszyn i urządzeń,
Bieżące aktualizowanie wersji programów sterujących oraz ich parametryzacja w podległej grupie maszyn i urządzeń,
Odpowiedzialność za komunikacje systemową pomiędzy powierzona grupą maszyn i urządzeń a serwerownią,
Współudział w projektach technicznych,
Przeprowadzanie kalibracji urządzeń kontrolnych i pomiarowych zainstalowanych w fabryce,
Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
Odpowiedzialność za planowanie i kontrolę stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektronicznym z zakresu automatyki przemysłowej,
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu firmie produkcyjnej,
Preferowane doświadczenie w branży spożywczej lub pokrewnej w Dziale Utrzymania Ruchu,
Znajomość sterowników serii S7,
Znajomość sieci przemysłowych (ASI, Profibus),
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (komunikacja z serwisami).

Oferujemy

Jasną wizję dalszego rozwoju zawodowego,
Rozbudowany system szkoleń,
Pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania zadań,
Narzędzia pracy (służbowy telefon komórkowy),
Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres : rekrutacja@holbern.pl wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny: TUR/2014

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Holbern

ID Oferty:33844
Pracodawca: Holbern
Miejsce pracy:Radzymin, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2014-06-09