26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Automatyk

Ogłoszenie nieaktualne

Stuttgart

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Na chwilę obecną poszukujemy dla naszego niemieckiego Kontrahenta Kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Automatyk

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
- praca na umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
- cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie,
- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy (10-12 h),
- świadczenia pracownicze (ubezpieczenie, Kindergeld ect.),
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
- wykształcenia zawodowego w kierunku Elektryk/Elektrotechnik
- doświadczenia zawodowego min. 2 lata na stanowisku pracy Elektryk/Automatyk (mile widziane za granicą)
- znajomość systemów sterowania SPS: S5 i S7
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Ogólny zakres obowiązków:
- nadzór nad urządzeniami przemysłowymi,
- analiza i usuwanie awarii, instalowanie, programowanie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zdjęciem na nasz adres mailowy pracuj@agencjapracy-polonica.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać: „Automatyk/Niemcy”.
Kontakt telefoniczny: 607 649 466
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla Kandydatów są bezpłatne. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:43985
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Stuttgart, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-04-04