26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Customer Service with German

Ogłoszenie nieaktualne

Gdynia

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju . Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista obsługi klienta z niemieckim / Customer Service with German

GA/NIEM/2014

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1),
doświadczenie w obsłudze klienta,
rozwinięte zdolności komunikacyjne
gotowość do pracy zmianowej i pracy w weekendy,
Główne obowiązki:

bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta w języku niemieckim,
utrzymywanie i dbanie o relacje biznesowe,
doradztwo oraz wsparcie kluczowych klientów w obszarze istniejącej już współpracy,
Nasz Klient oferuje:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
pracę przy ciekawych projektach,
szkolenia wdrażające,
możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
codzienny kontakt z językiem niemieckim,
benefity: opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe swiadczenia,
rozbudowany system motywacyjny.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji zawierającej CV z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego GA/NIEM/2014 na adres e-mail:

edyta.zamora@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

ID Oferty:41445
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gdynia, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-09