26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Ekspert ds. Performance Marketingu (Facebook)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

eFirst Asia, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów z zakresu Performance Marketingu do pracy stacjonarnej w Warszawie, dla marek w Indonezji, Tajlandii i Wietnamie.

Miejsce pracy: Warszawa, siedziba firmy.
Godziny pracy: pełen etat, elastyczne.

Wymagania

Zakres obowiązków:

- strategiczne planowanie i realizacja kampanii reklamowych (Facebook),

- analiza i monitorowanie efektywności kampanii,

- znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce,

- realizacja celów w oparciu o ROI i budżet,

- optymalizacja prowadzonych działań promocyjnych,

- śledzenie konwersji, wyciąganie wniosków, testowanie różnych kreacji i sposobów dotarcia do klientów,

- przygotowanie analiz i raportowanie wyników podejmowanych działań, regularna ewaluacja KPI.

Wymagania:

- doświadczenie w performance marketingu poparte konkretnymi sukcesami,

- analityczne myślenie i samodzielne poszukiwanie nowych rozwiązań,

- biegłe korzystanie z panelu reklamowego Facebook,

- wiedza, czym jest KPI, RTB, GDN, GMC, GTM oraz CPM, CPC, CPL, CPS, ROI i znajomość zależności między nimi,

- systematyczność i skrupulatność,

- Excel w małym palcu,

- język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznego oprogramowania i stron specjalistycznych oraz porozumiewanie się z innymi członkami zespołu.

Oferujemy

Oferujemy:

- ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej,

- dużo samodzielności i zaufania,

- faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach,

- atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami.

Informacje dodatkowe

Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o mail wraz z CV i LM na adres: piotr@efirst.asia
koniecznie z tematem: PERMAR/01/17

ID Oferty:71048
Pracodawca: eFirst Asia
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-11-30