26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Elektromonter-Niemcy-od zaraz

Ogłoszenie nieaktualne

Darmstadt

Firma montażowa EKT Instal z siedzibą we Wrocławiu poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

ELEKTROMONTER-Niemcy-OD ZARAZ

1)Darmstadt/ok.Frankfurtu n.Menem od 03.07.3017- 2 osoby
2)66780 Rehlingen od 04.07.2017 -2 osoby

Opis stanowiska pracy:
-praca na obiektach przemysłowych (biurowce,hale,sanitariaty,urzędy-budynki użyteczności publicznej),
-trasy kablowe z podłączeniem do szaf rozdzielczych i sterowniczych,oświetlenie
-praca pow.3 m

Wymagania

- bardzo mile widziana znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- uprawnienia SEP
- doświadczenie min. 3 lata przy wykonywaniu podobnych prac elektrycznych ,
-dokumenty potwierdzające zawód,świadectwa szkolne,
uprawnienia zawodowe,kursy itp.,
-znajomość planów, rysunków technicznych,
-bardzo mile widziany samochód

Oferujemy

- umowę o pracę na polskich warunkach ,
- opłacone zakwaterowanie ,
- godne warunki pracy i płacy,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe.

Informacje dodatkowe

CV prosimy przesyłac na maila: info@ektinstal.com

ID Oferty:68609
Pracodawca: EKT Instal Sp.zo.o.
Miejsce pracy:Darmstadt, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-08-31