8 maja 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Elektronik/automatyk

Ogłoszenie nieaktualne

Świebodzice

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma z polskim kapitałem i ponad 20 letnią historią rozwoju, specjalizująca się w precyzyjnej obróbce skrawaniem. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektronik / Automatyk
Nr Ref AUT/ŚW/130/2018
Miejsce Pracy: Świebodzice

Obowiązki:
- Diagnozowanie usterek i awarii w działaniu systemów sterujących
maszynami CNC.
- Dobór części zamiennych.
- Współpraca z serwisami i dostawcami.
- Współpraca z operatorami maszyn CNC (pozyskiwanie informacji o
stanie technicznym maszyn).

Wymagania

- Wykształcenie średnie techniczne.
- Co najmniej podstawowa znajomość mechaniki maszyn.
- Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
- Znajomość dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
- Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów.
- Znajomość języka angielskiego.
- Gotowość do stałego szkolenia (nowoczesny i stale uzupełniany park
maszynowy).

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i premii.
- Pakiet medyczny.
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

ID Oferty:77772
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Świebodzice, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-30