8 maja 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

HANDLOWIEC

Ogłoszenie nieaktualne

Sośnicowice

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Firma Mathias Machines poszukuje doświadczonych handlowców.
Oczekiwania:
min. 5-letni staż pracy w zawodzie, wykształcenie średnie, wyższe,
znajomość: komputera, internetu, języka angielskiego i niemieckiego, mile widziany rosyjski, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w kontaktach handlowych i znajomość branży maszynowej.
Zadania: aktywne pozyskiwanie klientów, obsługa dotychczasowych klientów, realizacja założnych planów sprzedaży.

ID Oferty:47082
Pracodawca: Mathias Machines Trading & Service Poland Sp. z o.
Miejsce pracy:Sośnicowice, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-30