27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Inżynier Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Białystok

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów (przetwórstwo tworzyw sztucznych), poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy - Białystok

Opis stanowiska:
- Praca nad ciągłym udoskonalaniem i optymalizacją procesów w organizacji,
- Analizowanie, opracowywanie planów i wprowadzanie usprawnień w procesach w celu ich poprawy,
- Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie projektowania wyposażenia produkcyjnego, rozwiązywania problemów technicznych.
- Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
- Udział we wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne,
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość programów do projektowania 2D / 3D,
- Praktyczna znajomość Lean Manufacturing,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny,
- Umiejętność pracy w zespole oraz koordynowanie pracy innych,
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Duża samodzielność w działaniu,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: warszawa@pba.com.pl z poniższą klauzurą:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV PBA Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp.j. o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

ID Oferty:49304
Pracodawca: PBA Doradztwo Personalne
Miejsce pracy:Białystok, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-11-19