8 maja 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Inżynier Sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcy

PracaInfo jest firmą zajmującą się Doradztwem Personalnym istniejącym na rynku od czerwca 2007 roku. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

nr ref. PH Niemcy

Główne zadania:

Realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży

Wymagania:

Wykształcenie wyższe elektroniczne (automatyka, elektryczne, elektroniczne)

Doświadczenie min 2 lata na stanowisku PH

Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

Samochód służbowy

Notebook

Telefon komórkowy

Wysokie wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych podając nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: ms@pracainfo.com.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

ID Oferty:1411
Pracodawca: PracaInfo
Miejsce pracy:Niemcy,
Branża: Inne
Rodzaj umowy: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2009-08-29