2 maja 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Inżynierprocesu

Ogłoszenie nieaktualne

Radomsko

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad ośmiu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier procesu
(miejsce pracy: Radomsko)

Obowiązki:
Nadzorowanie i korygowanie procesów produkcyjnych
Optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem: jakości i wydajności procesu oraz obniżania kosztów produkcji
Inicjowanie i przeprowadzanie zmian usprawniających proces produkcji w celu zwiększenia efektywności
Wdrażanie nowych elementów do procesu produkcji
Przeprowadzanie działań inwestycyjno-modernizacyjnych
Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wyższe wykształcenie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża tworzyw sztucznych)
Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość obsługi programów projektowych (mile widziany AutoCad)
Umiejętność analitycznego myślenia
Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie
Umowę o pracę na pełny etat
Perspektywy rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet socjalny

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@creativecenter.pl

ID Oferty:41306
Pracodawca: Creative Center
Miejsce pracy:Radomsko, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2014-12-22