27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Key Account Manager (Systemy IT)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Nasz Klient to firma z ponad 20-letnią historią istnienia cechująca się ciągłym rozwojem i samodoskonaleniem. Głównym zakresem działalności firmy są obszary związane z Security, Data Center, Collaboration i Enterprise Networking. Klientami są duże firmy, m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.

W chwili obecnej, poszukujemy energicznej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Nr Ref: KAMIT/W/54/2018
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:

- Sprzedaż usług i produktów firmy na rynku polskim lub zagranicznych (do ustalenia)
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi według samodzielnie określonego planu i pomysłu
- Dobór Klientów do kontaktu
- Partnerskie podejście do Klienta
- Identyfikacja potrzeb Klienta
- Opieka nad obecnymi Klientami
- Realizacja założonych celów

Wymagania

- Doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych
- Umiejętności sprzedażowe i chęć kontynuacji kariery w tym kierunku
- Pomysł na swój rozwój w strukturach firmy
- Zmysł techniczny i pasja do urządzeń elektronicznych
- Samodzielność w działaniu i chęć do pracy
- j. angielski – w stopniu przynajmniej dobrym
- Znajomość MS Office
- Umiejętności organizacji pracy własnej
- Otwartość, kreatywność, komunikatywność
- Mile widziana znajomość rozwiązań Cloud (Microsoft Azzure / Amazon Web Services / Hybrid Cloud / Private Cloud)

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenia złożone z podstawy i prowizji
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Duża samodzielność na stanowisku i możliwości rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów
- Elastyczny tryb pracy

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: KAMIT/W/54/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:78344
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-06