26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

KIEROWCA C+E – chłodnia lub plandeka – system 4/1 – Lipsk

Ogłoszenie nieaktualne

Lipsk

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 4/1 lub praca bez systemu
Rodzaj naczepy: chłodnia lub plandeka
Wynagrodzenie: podstawa 2150 - 2200 € + diety
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy
Aktualne: od 02.09.2019

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia lub plandeka
• przewóz różnych towarów handlowych w trasach po Niemczech i po Europie (Włochy, Szwajcaria)

Wymagania

• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:
• doświadczenie w transporcie ciężarowym,
• uprawnienia ADR

Oferujemy

• praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od poniedziałku do piątku,
• chłodnia lub plandeka w zależności od przydzielonego zlecenia,
• miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
• w systemie 4/1 podstawa 2150 € brutto + diety 24 €,
• bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 €,
• bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Informacje dodatkowe

CE DRIVER

ID Oferty:87763
Pracodawca: CE DRIVER
Miejsce pracy:Lipsk, Niemcy
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2021-01-31