27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Kierowca C+E

Ogłoszenie nieaktualne

Szczecin

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar ApS z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Niemiec lub Wielkiej Brytanii to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Opis stanowiska:
Dla polskiego oddziału międzynarodowego klienta firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy jak kierowca C+E w transporcie międzynarodowym.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Minimum 2 letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- Zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy lub świadectwa kwalifikacji zawodowej
- Prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Długoterminową współpracę

Nasi konsultanci oferują:
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim lub angielskim) na adres: kt@polvik.com lub kontakt pod numerem: +48795997984.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

ID Oferty:55617
Pracodawca: Polvik
Miejsce pracy:Szczecin, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Minimalne wynagrodzenie: 7000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 10000 zł brutto
Ilość wakatów:20
Data ważności:2016-05-31