26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik budowy/Robót drogowych

Ogłoszenie nieaktualne

Lublin

Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources poszukuje osoby na stanowisko Kierownik budowy/Robót drogowych dla firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Miejsce pracy to okolice Lublina (obszar działania woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie).

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za kalkulację ofert przygotowywanych dla Klientów Firmy,
- stały nadzór nad robotami drogowymi oraz kanalizacyjnymi,
- odpowiedzialność za przygotowywanie budżetu budowy oraz za jej rozliczanie,
- reprezentowanie spółki podczas spotkań z Klientami,
- odpowiedzialność za dokumentację budowy,
- raportowanie etapów realizacji budowy.

Wymagania

-Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami drogowymi

Oferujemy

- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
- benefity pozapłacowe w formie wyjazdów integracyjnych, dopłat do wczasów itd.,
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy),
- pakiet szkoleń.

PGB Human Resources

ID Oferty:75276
Pracodawca: PGB Human Resources
Miejsce pracy:Lublin, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-04-30