26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Księgowa-Dział kontrolingu i Analiz

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 93 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Ksiegowa - Dział Kontrolingu i Analiz
Nr ref: WSK16RAAHB
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Znacząca rola w Regionalnym zespole Controllingu wspierajaca zarządzanie pracą zespołów księgowych.
• Raportowanie do Regional Accounting Managera.
• Dbanie o jakoś raportowania na poziomie regionu, zgodne z firmowymi standarami, procedurami i założeniami czasowymi.
• Ściśła współpraca z lokalnym i regionalnym zespołem finansowym we wszystkich kwestiach finansowych.
• Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów związanych z klientami wewnętrznymi.
• Dbanie aby miesięczne sprawozdania finansowe były przekazywane terminowo, zgodnie z wewnętrzną polityką.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2,5 roku (preferowane w GL lub AP/AR)
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, itp.).
• Preferowane doświadczenie w środowisku międzynarodowym, działającym w amerykańskich systemach księgowych.
• Biegła znajomość języka angielskiego.
• Dobra znajomość raportowania giełdowego w systemie GAAP/ IFRS.
• Znajomość systemów klasy ERP ( mile widziany Oracle).
• Umiejetność profesjonalnej komunikacji z Managerami wyższego szczebla i innych departamentów.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Umiejętności analityczne i szybkiego uczenia się.
• Biegła znajomość obsługi MS Office.
• Mile widziana znajomość Hyperion.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
• Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dynamiczną atmosferę,
• Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
s.kublik@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK16RAAHB

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:55446
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-05-27