26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Mechanik Autobusów

Ogłoszenie nieaktualne

Dublin

Dublin Bus, publiczny przewoźnik w stolicy Irlandii poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Mechanik autobusów

Lokalizacja: Irlandia (Dublin)

Zakres obowiązków:

• Bieżący serwis i utrzymanie autobusów
• Diagnozowanie i naprawa usterek
• Wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

Oferujemy:
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą
• Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie (około 18 euro za godzinę na początek)
• Pomoc w organizacji zakwaterowania
• Niezbędne narzędzia pracy

Rozmowy z pracodawcą: kwiecień
Rozpoczęcie pracy: termin do ustalenia z kandydatem.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• Doświadczenie w naprawie autobusów/samochodów ciężarowych
• Ważne prawo jazdy kat B

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:77603
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Dublin, Irlandia
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-05-31