26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Mechanik Samochodowy Volkswagen

Ogłoszenie nieaktualne

Dublin

Frank Keane Volkswagen - autoryzowana sieć serwisów Volkswagen o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: Irlandia (Dublin)

Zakres obowiązków:
• Bieżący serwis i naprawa samochodów,
• Diagnozowanie i naprawa usterek,
• Przeglądy serwisowe,
• Kontakt z działem części,
• Ustalanie i potwierdzanie zakresu napraw gwarancyjnych i bieżących.

Wymagania

• Doświadczenie w autoryzowanym serwisie lub serwisie specjalizującym się w jednej marce,
• Doświadczenie w autoryzowanym serwisie samochodów grupy Volkswagen lub w serwisach innych niemieckich marek będzie dodatkowy atutem,
• Doświadczenie w pracy z systemami zleceń, rozliczania i efektywności pracy,
• Doświadczenie w pracy zgodnie z normami jakościowymi i efektywnościowymi producenta,
• Szkolenia producenckie / serwisowe będą dodatkowym atutem,
• Chęć rozwoju,
• Chęć do nauki języka angielskiego,
• Chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pomoc w organizacji zakwaterowania,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy,
• Szkolenia serwisowe.

Rozmowy z pracodawcą: na początku stycznia 2018
Rozpoczęcie pracy: termin do ustalenia z kandydatem.
Więcej informacji o pracodawcy:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:77604
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Dublin, Irlandia
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-05-31