26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy specjalista ds. finansów (controlling)

Ogłoszenie nieaktualne

Krosno

Lugera & Makler to agencja doradztwa personalnego, która od prawie 20 lat wspiera swoich klientów w najtrudniejszych procesach rekrutacyjnych. Z główną siedzibą na Słowacji Lugera & Makler jest jedną z większych, niezależnych agencji, która aktywnie działa w regionie CEE: Słowacja, Rumunia, Holandia, Armenia, Ukraina, Polska, Czechy, Chorwacja. Naszą misją jest pomaganie ludziom oraz utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klientów oraz kandydatów. Firma posiada licencję na dostarczanie usług rekrutacyjnych, wpis do agencji zatrudnienia nr 5311.

Dla jednego z naszych klientów producenta posiadającego ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku, w związku z rozwojem biznesu poszukujemy doświadczonej, utalentowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. finansów
PR/000451
Lokalizacja: Podkarpacie

Opis stanowiska:
- Kontrola i nadzór efektywności funkcjonowania zakładów produkcyjnych
- Tworzenie budżetów oraz kontrola procesu ich realizacji
- Analiza i kontrola wykonania budżetów
- Analiza odchyleń od założeń
- Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji
- Udział w pomiarze i procesie poprawy funkcjonowania zakładów produkcyjnych
- Ocena efektywności projektów oszczędnościowych i inwestycyjnych - Sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby informacji zarządczej
- Bieżąca praca z systemem ERP i BI
- Współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe ekonomia, rachunkowość, finanse, matematyka)
- Wiedza z zakresu zagadnień kalkulacji kosztów
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
- Motywacja do zdobywania doświadczenia i wiedzy praktycznej w zakresie finansów
- Systematyczność, terminowość oraz rzetelność
- Analityczny sposób myślenia, umiejętność prezentacji danych
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- Zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia i wiedzy praktycznej
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym i klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email: magdalena.staszko@lugera.com

Lugera&Makler

ID Oferty:65340
Pracodawca: Lugera&Makler
Miejsce pracy:Krosno, Polska
Branża: Finanse
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-04-20