26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Oferta Pracy Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. Obecnie poszukuje specjalisty do działu marketingu.

Księgowa/wy
Nr ref : WSK16KSMT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Księgowanie faktur zakupowych (kosztowych)
• Realizacja płatności
• Księgowanie wyciągów bankowych
• Rozliczenia międzyokresowe kosztów czynne i bierne
• Rozliczenia międzyokresowe przychodów i przychodów ze sprzedaży
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Przygotowywanie raportów księgowych
• Pomoc przy zamknięciu okresów rozliczeniowych

Wymagania

• Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/ego
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse/rachunkowość) lub w trakcie studiów
• Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa podatkowegoCIT i VAT
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Mile widziany- ukończony kurs na samodzielną księgową w Stowarzyszeniu Księgowych w
Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA)
• Mile widziana znajomość programu Exact

Oferujemy

• Praca w międzynarodowej firmie dającej duże możliwości rozwoju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:s.kublik@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego ofertyNr ref: WSK16KSMT

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

ID Oferty:54710
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-04-21