26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Operator linii produkcyjnej

Ogłoszenie nieaktualne

Idzików

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja
Obowiązki:
-ustawianie parametrów maszyny wytwarzającej plastikowy granulat
-pakowanie, załadunek, rozładunek toreb z granulatem,
-rejestr, ważenie i etykietowanie
-prowadzenie dokumentacji opisującej towar
-dbanie o prawidłowe działanie sprzętu produkcyjnego
-dbanie o czystość stanowiska pracy
Wymagania:
-doświadczenie w pracach produkcyjnych
-zdolności manualne
-poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
-komunikatywność
-zaangażowanie i chęć nauki nowych umiejętności
-mile widziane uprawnienia Caces 3, na wózki ze zdolnością podnośnikową od 6000 kg
Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową
-stawkę godzinową+ premie
-dodatek żywieniowy
-długoterminową współpracę
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc przy organizacji wyjazdu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/274904/1857/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

INTERIMAX

ID Oferty:77535
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Idzików, Francja
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-04-27