26 kwietnia 2024, Piątek

Opiekunka do samotnego pana z ok. Münster od 29.06 na 2 m-ce

Ogłoszenie nieaktualne

Szczecin

Podopieczny ma 88 lat, 172 cm wzrostu i waży 53kg. Ma problemy z poruszaniem się – wspomaga się balkonikiem. Choruje na nowotwór płuc i demencję. Często skarży się na brak powietrza i trudności w oddychaniu. Zdarza się, że podopieczny bywa niespokojny w nocy.
Obowiązki: prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, lekkie prace ogrodowe (podlewanie kwiatów, koszenie trawnika), opieka – ewentualna pomoc w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie się – chociaż pan stara się te czynności wykonywać sam), aktywizowanie poprzez wspólne spędzanie czasu, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.
Podopieczny mieszka sam w domu. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Przychodzi opieka medyczna, która zajmuje się rozkładaniem leków dla podopiecznego. Przychodzi również wolontariusz raz w tygodniu, który spędza czas z podopiecznym.
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 28.06 na 2 m-ce
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

ID Oferty:68271
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Szczecin, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-06-30