26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Poszukujemy! ASYSTENT/-KA BIURA

Ogłoszenie nieaktualne

Modlnica

Nazywamy się JOBS PLUS, jesteśmy agencją HR i od 2005 roku pomagamy naszym Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży health & beauty, poszukujemy chętnych na stanowisko:
ASYSTENT/-KA BIURA
Lokalizacja: Modlnica k/Krakowa

TWOJE ZADANIA:

• koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
• wsparcie organizacyjne wszystkich pracowników
• obsługa połączeń telefonicznych
• zarządzanie obiegiem korespondencji Firmy
• kontakt i współpraca z Przedstawicielami Handlowymi
• obsługa zamówień

OCZEKIWANIA:

• mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim/biurowym
• praktyczna znajomość pakietu MS Office
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra organizacja pracy, punktualność
• zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• sumienność
• wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

• pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pn-pt) w godzinach 8-16
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa bezpośrednio z naszym Klientem)
• po 3 miesięcznym okresie próbnym – umowa na czas określony, a następnie zatrudnienie na stałe
• przejrzyste zasady wynagradzania
• benefity w postaci premii uznaniowej
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju

To możesz być właśnie Ty, dlatego aplikuj klikając w link : bit.ly/asystentkrk lub wysyłając CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl. Jeśli coś jest niejasne, zadzwoń do nas – skontaktujesz się bezpośrednio z naszym Junior Recruitment Specialist Pauliną, wybierając numer 508 690 026.

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:49060
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Modlnica, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-08-31