19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik call center - ubezpieczenia

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:
PRACOWNIKÓW CALL CENTER NA UMOWĘ O PRACĘ
OBIERANIE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH OD AGENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Wymagania:
• komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
• wykształcenie min. średnie,
• wysoki poziom kultury osobistej,
• odpowiedzialne podejście do wykonywania obowiązków,
• umiejętność szybkiej analizy i wyszukiwania informacji

Obowiązki:

• odbieranie połączeń przychodzących,
• telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji klientom indywidualnym oraz pomoc agentom
• utrzymywanie dobrych relacji

Oferujemy:
• umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku (zmiany 8:00-16:00, 9:00-17:00 i 10:00-18:00)
• atrakcyjny system premiowy
• stabilne zatrudnienie w nowoczesnej korporacji,
• pakiet bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
• stałą, rozwojową pracę
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres gdansk@wyhr.pl, w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: OB/KL/CC/04/MR1

Do CV należy dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:67080
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-05-30