26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcz

Aktualne oferty pracy w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii maj 2015 www.pggra.pl.

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swoich niemieckich klientów z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia
kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem
praca ze skanerem bądź w systemie słuchawkowym pbv
praca w systemie norm magazynowych

Wymagania

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
doświadczenie przy kompletacji towaru (MILE WIDZIANE, ALE NIE WYMAGANE)
duża sprawność oraz tężyzna fizyczna
dynamika pracy
silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie
mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub chęć nauki

Oferujemy

zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy
opiekę polskiego koordynatora

Personnel International BPO Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 52a
44-103 Gliwice
Polska
+48 32 441 91 00
+48 32 441 91 99
info@personnel-international.pl

PGRA

ID Oferty:46266
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Niemcz, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-09-30