8 maja 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Pracownik maszyn stolarskich

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Lokeren lub Eeklo

Zadania:
• obsługa różnych maszyn stolarskich (frezarka stołowa)
• montaż stolarki na warsztacie
• obsługa elektronarzędzi
Oferujemy:
• belgijską umowę o pracę
• długoterminowe zatrudnienie
• pracę dla firmy o wieloletniej tradycji
• stawkę godzinową 12,47- 15,01€ (zależnie od doświadczenia)
• dodatek zmianowy 7,5 % do stawki
• dodatek żywieniowy 1,15€/ dzień
• zakwaterowanie płatne 85€/ tygodniowo
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane lub w pracy z obróbką drewna
• dobra znajomość języka angielskiego
• własny transport lub prawo jazdy kat. B
• duże zdolności manualne
• pasja do drewna
• zmysł techniczny, analityczny
• precyzja, dokładność, estetyka wykonania
• zaangażowanie w powierzone zadania
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na wspólny cel
Możliwość wypożyczenia samochodu na dojazdy do pracy.
Wynagrodzenie: 12,47- 15,01€ (zależnie od doświadczenia)
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-maszyn-stolarskich/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86623
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Belgia
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-07-12