26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik porządkowy

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Obowiązki:
• Praca w godzinach: 7:00 - 15:00 lub 12:00 – 20:00, praca także w weekendy
• Sprzątanie sklepu oraz pomieszczeń biurowych
• Mycie oraz dezynfekcja pomieszczeń np. lad sklepowych
• Inne prace - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania

Wymagania:
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
• Prawo jazdy (mile widziane)
• Dokładność, odpowiedzialność

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• Zatrudnienie na bazie umowy o pracę w prestiżowej firmie
• Pracę na pełny etat – praca dwuzmianowa
• Wynagrodzenie: 2300 zł/brutto za etat + ew. nadgodziny
• Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
• Dodatek 200 zł za pracę w niedziele ( 2 niedziele w miesiącu)
• Dodatki świąteczne
• Prywatną opiekę medyczną ( koszt opłacany w całości przez pracodawcę po roku zatrudnienia)
• Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”

Informacje dodatkowe

Sposób aplikowania:

CV , kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

pracownik-porzadkowy@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792785242, kom. 790 592719
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Koncepcja

ID Oferty:80727
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-08-06