8 maja 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Projektant Sanitarny

Ogłoszenie nieaktualne

Zabrze

Naszym klientem jest nowoczesna firma inżynierska, istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat, działającej w branży infrastruktury transportowej, sanitarnej, energetycznej, budowlanej i architektonicznej. W związku z rozwojem struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektanta Sanitarnego

Miejsce pracy: Śląsk

Zakres obowiązków:
- projektowanie,
- kontakt z władzami, urzędami, instytucjami, przedsiębiorstwami,
- wykonywanie zleconych czynności zgodnie z wymaganiami zamawiającego dokumentacją projektową i obowiązującymi przepisami,
- nadzór prac współpracujących z projektantem asystentów,
- koordynowanie prac projektantów innych branż niezbędnych dla opracowania kompletnej dokumentacji projektowej,
-współpraca z innymi specjalistami w zakresie realizowania projektów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oferujemy

-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do wiedzy i zaangażowania
-Umowę o prace,
-Prace przy ciekawych projektach,
-Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: renatapytel@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując „Projektant Sanitarny”

ID Oferty:14360
Pracodawca: Polish Personnel
Miejsce pracy:Zabrze, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-12-05