26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Radca prawny

Ogłoszenie nieaktualne

Gliwice

Opis stanowiska:
• Sporządzanie pism procesowych, wniosków, pełnomocnictw, regulaminów oraz opinii prawnych
• Bieżące doradztwo w kwestiach związanych z działalnością spółki
• Sporządzanie, weryfikowanie oraz opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami
• Reprezentacja spółki i jej klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych

Wymagania

Wymagania:
• tytuł radcy prawnego lub adwokata
• minimum 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym na stanowisku radcy prawnego lub adwokata
• dyspozycyjność przez co najmniej 8h dziennie i 4 dni w tygodniu w siedzibie spółki w Gliwicach
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft® Office®
• doświadczenie z zakresu prawa handlowego, w szczególności prawa spółek, prawa egzekucyjnego oraz prawa ochrony konsumentów
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
• szkolenia, kursy i coaching
• duże perspektywy rozwoju w młodym, dynamicznym zespole
• atrakcyjną podstawę wynagrodzenia

Informacje dodatkowe

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety rekrutacyjnej(skopiuj go):

Confronter Sp. z o.o.

ID Oferty:50087
Pracodawca: Confronter Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Prawo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-10-21