27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Sales Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nr Ref: SM/WAW/211/2017
Miejsce Pracy: Warszawa
SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta – producenta innowacyjnych rozwiązań do transmisji danych z wykorzystaniem technologii: GSM, Ethernet, GPS, RFID oraz lidera w Europie w dedykowanych rozwiązaniach dla branży ochrony – poszukujemy pracownika na stanowisko Sales Managera.

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży na rynku krajowm
znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
zdolności negocjacyjne oraz umiejętności budowania relacji
umiejętność szybkiego uczenia się
umiejętność pracy w zespole
gotowość do podróży na terenie kraju (ok. 20% czasu pracy)
znajomość pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
konsekwencja i samodzielność w działaniu
umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
doświadczenie w firmie produkcyjnej, technologicznej będzie atutem

Oferujemy

Oferujemy:
pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie z branży technologicznej
atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa +prowizja)
możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
poszukiwanie partnerów handlowych w Polsce,
nawiązywanie z nimi relacji handlowych
realizacja planów sprzedaży
kompleksowa obsługa klientów krajowych. Firma umożliwia wyjazdy handlowe do klientów i na targi branżowe
nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy w podległym regionie
comiesięczna analiza danych sprzedażowych na podległym regionie
wdrażanie strategii krótko i długoterminowych
zarządzanie budżetem przeznaczonym dla danego obszaru
badanie podległych rynków

ID Oferty:73372
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-31