26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Spawacz TIG (przemysł spożywczy)

Ogłoszenie nieaktualne

Haarlem, Heerenveen

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wyjazd i termin rozpoczęcia pracy: od zaraz (długość kontraktu zależy od projektu)
Miejsce pracy: Haarlem, Heerenveen – w zależności do projektu
Firma zajmuje się produkcją orurowania dla przemysłu spożywczego, browarniczego, naftowego.

Obowiązki:
Spawanie metodą TIG, spawanie rur ze stali nierdzewnej

Wymagania

Doświadczenie przy spawaniu rur metodą TIG w przemyśle przetwórstwa spożywczego
Ważny certyfikat spawalniczy 141 H-L045
Mile widziane VCA/SCC
Mile widziane prawo jazdy i możliwość wyjazdu własnym samochodem
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego (sprawdzana rozmową telefoniczną)
Mile widziane: własna maska spawalnicza i buty robocze. W przypadku gdy pracownik nie posiada własnych – możliwość zakupu na miejscu

Oferujemy

stawka:15 euro brutto/h
ubezpieczenie: zapewnione płatne: 20 euro/tydz.
zakwaterowanie: zapewnione – 70 euro/tydz, blisko miejsca pracy
wyżywienie we własnym zakresie
ilość godzin pracy: 40h/tydz.
Nadgodziny: możliwe, uzależnione od potrzeb w firmie

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl
z dopiskiem” Monter RUR – branża spożywcza”.
Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:36692
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Haarlem, Heerenveen, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Kontrakt
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-08-21