26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem tureckim

Ogłoszenie nieaktualne

Oświęcim

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją surowców chemicznych. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: SOKJT/O/120/2018
Miejsce Pracy: Oświęcim

Obowiązki:
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
• Obsługa procesu sprzedaży produktów
• Przyjmowanie zamówień, potwierdzanie, realizacja wysyłek, fakturowanie
• Monitorowanie stanu zadłużenia klientów
• Harmonogramowanie sprzedaży w sposób gwarantujący terminową dostawę do klienta
• Zamawianie środków transportu
• Prowadzenie, monitorowanie i rozliczanie składów magazynowych krajowych i zagranicznych
• Bieżąca archiwizacja dokumentów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Bardzo dobra znajomość języka tureckiego - wymóg konieczny
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
• Komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie
• Zdolności organizacyjne i analityczne
• Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
• Przedsiębiorczość i zaangażowanie w działaniu
• Odpowiedzialność za powierzone działania
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
• Samodzielność na stanowisku pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną na bazę KPI
• Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, kursach językowych, kursach e-learningowych, etc.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SOKJT/O/120/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:77043
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Oświęcim, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-01