26 kwietnia 2024, Piątek

Specjalista ds. Sprzedaży B2B (praca na przetargach i inwestycjach)

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia.

Wraz z naszym Klientem - krakowską firmą zajmującą się wyposażaniem kin, teatrów, domów kultury oraz zagranicznych stadionów w fotele audytoryjne przedstawiamy wyjątkową ofertę pracy.

Miejsce pacy: Kraków

Czym się zajmiesz? Czyli Twoje obowiązki:
• Pozyskiwanie klientów biznesowych oraz inwestycyjnych w zakresie wyposażenia sal kinowych, teatralnych, koncertowych oraz stadionów w fotele audytoryjne;
• Sprzedaż foteli audytoryjnych oraz mebli biurowych;
• Budowanie pozytywnych relacji z architektami oraz biurami projektowymi;
• Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
• Umawianie i odbywanie spotkań.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie czytaj dalej i zobacz co dla Ciebie mamy :)

Wymagania

Zastanawiasz się czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? Aplikuj jeśli:
• Możesz się pochwalić 1 – 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B;
• Chcesz pracować na przetargach i inwestycjach oraz aktywnie pozyskiwać nowych klientów;
• Sprzedajesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN, a przy tym jesteś komunikatywny/a i konsekwentny/a w działaniu;
• Wiesz jak dotrzeć do Klienta i potrafisz budować trwałe relacje;
• Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i zależy Ci na długoterminowej współpracy;
• Posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

W zamian za to Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• System wynagrodzenia oparty o podstawę oraz premię zależną od zysku za zrealizowany projekt;
• Niezbędny ekwipunek w postaci telefonu, laptopa, bazy klientów, wygodnego krzesła i samochodu służbowego;
• Szkolenia produktowe oraz kompleksowe wdrożenie, a ponadto pomoc zespołu w pierwszych dniach pracy;
• Połączenie pracy w biurze z wyjazdami do klienta;
• Pracę w jednej z niewielu firm w Polsce, która zajmuje się kompleksowym wyposażaniem największych ośrodków kultury oraz zagranicznych stadionów w fotele audytoryjne.

Informacje dodatkowe

Zaaplikuj! Prześlij do nas swoje CV, a my w ramach rewanżu opowiemy więcej o naszym Kliencie i przedstawionej ofercie.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:80748
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-07