27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Internetowych

Ogłoszenie nieaktualne

Toruń

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Jesteśmy agencją interaktywną. W 2011 roku zajęliśmy piąte miejsce w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Spółka istnieje na rynku od ponad 9 lat, zatrudniamy ponad 60 osób, które obsłużyły ponad 9000 przedsiębiorstw z całej Polski. Internet Plus jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych Google AdWords. W 2012 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, aktualizacji stron WWW oraz zarządzania profilami w sieciach społecznościowych. W 2013 roku po raz trzeci otrzymaliśmy certyfikat wiarygodności Solidna Firma, jak również zostaliśmy nowym członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Opis stanowiska:
● pozyskiwanie Klientów za pomocą udostępnionych narzędzi pracy
● dbałość o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną postawę sprzedażową
● utrzymywanie wskaźnika czasu wykonywanych połączeń sprzedażowych na poziomie minimum 100 minut dziennie
● utrzymywanie wskaźnika wartości sprzedanych usług na poziomie minimum 1000 zł w skali miesiąca
● bieżąca wysyłka ofert handlowych do zainteresowanych Klientów będąca wynikiem przeprowadzanych rozmów telefonicznych utrzymywana na poziomie 10 ofert dziennie
● przygotowywanie umów dla pozyskanych Klientów, wysyłanie ich oraz kontrolowanie procesu ich podpisywania oraz odsyłania przez osoby decyzyjne.

Wymagania

● doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (jeżeli go nie masz ale jesteś upartą osobą i umiesz przekonać innych argumentami do Twojego zdania, to także masz szansę)
● wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (nienaganna dykcja i miły ton głosu)
● nastawienie na sukces i realizację celów
● mile widziana znajomość rynku reklamy internetowej
● gotowość do pracy na pełen etat

Oferujemy

● umowę zlecenie na czas określony a docelowo umowę o pracę
● stabilne zatrudnienie
● profesjonalne wdrożenie do pracy – szkolenia produktowe i sprzedażowe, codzienne wsparcie kolegów/koleżanek w pracy
● atrakcyjne wynagrodzenie, o wysokości którego decydujesz sam! (stała podstawa, prowizja, premia BARDZO KORZYSTNA DLA CIEBIE)
● miłą atmosferę w młodym zespole
● stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8-16)

Informacje dodatkowe

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do 31.10.2016.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).

HTTPS Sp. z o. o.

ID Oferty:59477
Pracodawca: HTTPS Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Toruń, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2016-10-31