26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Specjalista ds. zakupów

Ogłoszenie nieaktualne

Oświęcim

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją surowców chemicznych. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: SZ/O/221/2019
Miejsce Pracy: Oświęcim

Obowiązki:
Wyszukiwanie nowych dostawców na skalę globalną,
Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert,
Wypracowanie optymalnej struktury dostaw,
Wypracowanie struktury zakupowej (ilość dostawców, udział zakupów kontraktowych vs spot, okres obowiązywania transakcji, itp.),
Tworzenie umów niestandardowych i długoterminowych,
Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją handlową,
Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonaniem zawieranych umów długoterminowych,
Kontrolowanie i utrzymanie na odpowiednim poziomie zapasu surowców.

Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży chemicznej lub technicznej,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji handlowej),
Znajomość pakietu Microsoft Office,
Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
Myślenie analityczne, orientacja na wyniki,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej i systemu premiowego,
Udział w licznych kursach i szkoleniach,
Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SZ/O/221/2019.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.
Obowiązek informacyjny dla kandydatów
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
inspektor ochrony danych nie został powołany;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

ID Oferty:84330
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Oświęcim, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-09-30