27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Sprzedawca na 1/2 etatu - Biała Podlaska

Ogłoszenie nieaktualne

Biała Podlaska

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX
- realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca na ½ etatu
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Nr ref.: S/BP/03/13

Zakres obowiązków:

• obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem zewnętrznym,
• udzielanie na prośbę klienta dokładnych i wyczerpujących informacji o oferowanych produktach,
• przedstawianie i demonstracja produktów,
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
• obsługa stanowiska kasowego (kasa fiskalna, komputer)

Wymagania

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży i handlu,
• znajomość zasad i standardów obsługi Klienta,
• status osoby uczącej się,
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• dyspozycyjność do pracy na pół etatu
• gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• stabilne zatrudnienie oraz perspektywę długofalowej współpracy,
• elastyczny grafik w oparciu o pół etatu,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule maila: " S/BP/03/13".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

ID Oferty:22733
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Biała Podlaska, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-04-12