19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Stolarz aluminium (Belgia)

Ogłoszenie nieaktualne

HASSELT

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją aluminiowych okien oraz drzwi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• montaż aluminiowych elementów okien oraz drzwi
• praca w hali produkcyjnej
• cięcie profili na miarę
• praca samodzielna
• praca na stojąco

Wymagania:

• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• umiejętność łączenia aluminiowych elementów
• mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
dodatek rodzinny
pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
pracę na dłuższy okres czasu
ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres:

 praca@impactpraca.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, Plac Wolności 4, 45-018 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji.​

Certyfikat KRAZ 275

IMPACT Poland

ID Oferty:82117
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:HASSELT, Belgia
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-10-22