26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Stolarz budowlany, cieśla praca w Danii, Skandynawia

Ogłoszenie nieaktualne

Aarhus

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kolejnych doświadczonych stolarzy budowlanych / cieśli.

Region: Aarhus, Jutlandia Środkowa
Stawka: 150 DKK brutto/godzina
Start: koniec czerwca 2017
Kontrakt: do listopada 2017
Czas pracy: 4 dni tygodniowo (poniedziałek – czwartek
w godz. 7.00-17.00 )
Liczba miejsc: 2

O pracy:
Prace stolarskie – ciesielskie przy remoncie budynków.
Główne zadania: montaż podwieszanych sufitów, stawianie ścian gipsowych, montaż konstrukcji dachowych (krokwie)

Wymagania

- Doświadczenie w pracach ciesielsko - stolarskich
- Niekaralność

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem (po polsku i angielsku), a także ewentualnych referencji z poprzednich miejsc pracy na adres e mail:anna@activeworkindenmark.eu

W tytule proszę o wpisanie „Stolarz Aarhus”

Kontakt telefoniczny 8-16

ID Oferty:68456
Pracodawca: Active Work in Denmark Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Aarhus, Dania
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Kontrakt
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2017-07-10