27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

STOLARZ / SZKUTNIK

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcz

Dla naszego partnera, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Giebelstadt, Bawaria

ZADANIA:
- Wykonywanie elementów zabudowy łodzi, jachtów różnych typów
- Montaż elementów, prace wykończeniowe

OCZEKIWANIA:
- min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- min. komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

OFERTA:
- wynagrodzenie: 10,22 euro brutto/godz
- dieta: 40 euro, dodatek na cel zakwaterowania 10-20 euro/dzień
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
- pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
krakow@eastservice.pl
wpisując „SSK/G/2012” w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

KS Personal Service

ID Oferty:21716
Pracodawca: KS Personal Service
Miejsce pracy:Niemcz, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2013-02-28