27 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Tokarz-Frezer

Ogłoszenie nieaktualne

Marsylia

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Tokarz – Frezer

Miejsce pracy: Francja/Marsylia

OBOWIĄZKI :
- Nadzór maszyn obróbki elementów metalowych na maszynach skrawających pod nadzorem brygadzisty
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi, mocowania detalu na maszynie
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku operatora tokarek i frezarek manualnych
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

- Pracę tymczasową na terenie Francji
- Umowę o pracę + ubezpieczenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,50 euro/h
- Tygodniowa podstawa godzin: 35 godzin . Godziny nadliczbowe płatne: od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%)
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Pomoc przy organizacji wyjazdu
- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500 , 788564136 lub mail- jobest.pl@gmail.com

ID Oferty:88415
Pracodawca: Jobest Services
Miejsce pracy:Marsylia, Francja
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2020-02-28